Hakkımızda
1981 yılında yedek parça sektörüne adım atan Mustafa AĞCA, BMW markalı araçların yedek parça ve aksesuar satışı ile uğraşmıştır. 1998 yılına kadar geçen süre içerisinde, sektörel deneyimini artırarak, büyük ilerleme kaydetmiş ve bugün sektörde öncü konuma sahip Bempar Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ni kurmuştur.

Kuruluşundan bugüne kadar geçen süre içerisinde, müşteri memnuniyetini ve iş prensiplerini daima ön planda tutan Bempar Otomotiv emin adımlarla büyümüştür. Sektördeki konumunu hergün biraz daha sağlamlaştırarak ve iş hacmini artırarak, yakaladığı bu ivme ile büyümeye devam etmektedir.

Bempar Otomotiv, bugün satışını gerçekleştirdiği BMW, BMW Motorrad, MINI, LAND ROVER ve RANGE ROVER modellerinin yedek parça ve aksesuarlarının büyük çoğunluğunu kendi ithal etmektedir.

BMW Motorrad (motosiklet grubu) yedek parça ve aksesuar satışında Türkiye’deki sayılı şirketlerden biri olan Bempar Otomotiv, motosiklet grubuna ait ürünlerini kendi ithal etmektedir. Yaptığı ithalat dolayısıyla yurt genelindeki birçok BMW motorsiklet yedek parçacısının da tedarikçisi konumundadır.